O nas

N’Ice Cream – lody mrożone ciekłym azotem jest marką firmy Ice Day Cream Sp. z o.o. (IDC), która nieprzerwanie od 1988 roku jest producentem i dystrybutorem lodów oraz dodatków cukierniczych.

Posiadamy stabilną pozycję finansową, bogate doświadczenie oraz młody i dynamiczny zespół. Nasza praca została doceniona i wyróżniona licznymi nagrodami branżowymi. IDC jest spółką rodzinną, gwarantującą ciągłość realizowanych przedsięwzięć.

Siedziba spółki wraz z zakładem produkcyjnym znajduje się w Miłocinie, koło Rzeszowa, w województwie podkarpackim.

Marka N’Ice Cream Factory czerpie z bogatego doświadczenia IDC, łącząc tradycyjne receptury z nowoczesnym designem i pionierską technologią. N’Ice Cream Factory to lody z naturalnych i świeżych składników, które dzięki mrożeniu szokowemu zachowują niezwykle kremową i gładką konsystencję. Umożliwia nam to pierwsza w Polsce profesjonalna instalacja do lodów mrożonych ciekłym azotem, którą stworzyliśmy razem z naszymi partnerami technologicznymi. Cały czas doskonalimy metody produkcji, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych wymagających klientów.

Każdy deser lodowy jest wytwarzany na zamówienie z naturalnych składników na oczach klientów w kilkadziesiąt sekund. Oferta lodowa jest uzupełniona bąbel goframi, koktajlami i brazylijską kawą.